امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
27 خرداد 1397

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان‌های روزبه، فارابی و مرکز طبی کودکان

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 معاون درمان وزارت بهداشت از بيمارستان هاي مركز طبي كودكان، فارابي و روزبه بازديد كرد.
بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان‌های روزبه، فارابی و مرکز طبی کودکان

گالری عکس مرکز طبی
 
گالری عکس روزبه

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر قاسم جان بابایی، از مرکز طبی کودکان، بيمارستان فارابي و بيمارستان روزبه بازديد كرد.

در جلسه اي كه با حضور دكتر جان بابايي و هيات مدیره بیمارستان مركز طبي كودكان برگزار شد، در خصوص توسعه بخش اورژانس، روند ساخت پروژه کلینیک ویژه، نحوه ارائه خدمات در بخش پیوند و نیازهای تجهیزاتی بیمارستان جهت تکمیل و ارتقای خدمات رسانی به بیماران بحث و گفتگو شد.

 در اين بازديدها، از بخش اورژانس، درمانگاه های فوق تخصصی، کلینیک ویژه و توسعه اورژانس و بخش پیوند سلولهای بنیادی بازدید به عمل آمد.

بیمارستان فارابی مقصد بعدی معاون درمان وزارت بهداشت با حضور هیات مدیره بیمارستان انجام شد بود هیات بازدید ابتدا دراورژانس بیمارستان حضور یافته و از نزدیک در جریان نحوه ی تریاژ وارائه خدمات در بزرگترین اورژانس چشم پزشکی کشور قرار گرفتند. 

در ادامه ازبخش در حال احداث VIP  و بیماران بین الملل، و اتاق عمل اواستین بازدید و درمورد تخصیص بودجه مورد نیاز، دارو و تجهیزات با مسئولین بیمارستان گفتگو ودر جریان مشکلات آن ها قرار گرفتند.
معاون درمان وزارت بهداشت بررسی وضعیت اجرای بسته های تحول، میزان پذیرش ، پیشرفت و دلایل عقب ماندن پروژه های بیمارستانی و مشکلاتی حاشیه ای مثل مسائل مرتبط با تاسیسات و پیگیری مسایل مرتبط با پرسنل را مهمترین اهداف این بازدید عنوان کرد.
همچنین دکتر جان بابایی به همراه دکتر کلانتری مدیرکل دفتر مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت، دکتر رضایی مدیر بودجه معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر همایون امینی مشاور عالی رئیس دانشگاه در ادامه این بازدید ها روز 5 شنبه 24 خرداد از بخشهای مختلف بیمارستان شامل اورژانس، بخشهای بستری مردان، اطفال بازدید کردند.
در ابتدای این بازدید دکتر نقوی، رئیس بیمارستان ضمن خیر مقدم به دکتر جان بابایی و هیئت همراه با اشاره به قدمت 70 ساله بیمارستان روزبه به معرفی مختصری از بیمارستان و پروژه های در دست اجرای این بیمارستان پرداخت و نیازها و مشکلات بیمارستان را مطرح کرد.
در ادامه دکتر انوری، مدیر بیمارستان از وضعیت موجود، شامل وضعیت کارکنان، تعداد بخشها، تختهای فعال، وضعیت مالی، پروژه های در حال ساخت و اعتبارات مورد نیاز گزارشی ارائه داد و به طرح توسعه بیمارستان در فضایی به مساحت 7 هزار متر و در 10 طبقه اشاره کرد و گفت: با احداث این طرح و با مشارکت خیرین و مساعدتهای لازم از طرف وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران اگر محقق شود تا حدودی مشکلات بیمارستان از لحاظ فضاهای درمانی خصوصا در بخش سرپایی کاهش پیدا می کند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0