امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 اسفند 1397

بازدید دانشجویان مرکز پژوهش های علمی دانشجویان از مرکز خیریه درمان سرطان مهرانه

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

'گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر پروین پاسالار رئیس مرکز پژوهش های دانشجویی دانشگاه با اشاره به سفر یک روزه دانشجویان این مرکز از مرکز خیریه درمان سرطان مهرانه شهر زنجان گفت: این مرکز خیریه که تنها با کمک خیرین اداره می شود دارای پیشرفته ترین دستگاهها و تجهیزات درمان سرطان است در کنار تجهیزات، هتل بسیار مجهز برای همراهان بیماران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که درمان بیماران سرطانی برای بیماران استان زنجان کاملا رایگان انجام می شود، اظهار داشت: برای بیماران سایر شهرها نیز با تخفیف 80 درصدی ارائه می شود.

دکتر پاسالار وجود مراکز خیریه از این دست را برای شرایط فعلی کشور ضروری دانست و افزود، در کنار کاهش بار درمانی کشور برای افزایش روحیه دانشجویان نیز مفید و سودمند است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به رایگان بودن و یا کم بودن هزینه های درمانی این مرکز، زمانی که بیماران مداوا می شوند کمک های مالی خود را برای تامین هزینه ها یا ساخت و تجهیز این مرکز خیریه اهدا می کنند که یادمان فرد خیر در مرکز با نام گذاری بر روی اتاق ها و یا تجهیزات حفظ می شود.

گفتنی است این گروه از دانشجویان در سفر یکروزه خود به شهر زنجان از خیریه دیالیز، مرکز درمان سکته مغزی و دانشکده تحصیلات تکمیلی و علوم پایه دانشگاه این شهر نیز بازدید کردند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0