امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 خرداد 1399

بازدید جمعی از مسئولین دانشگاه و دانشکده از سالن شهدای دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی،دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر فردین عمیدی معاون مالی و اداری و دکتر سید روح اله میری معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده و حجت الاسلام غفاری نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده پزشکی به همراه نمایندگان تشکل های بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان، شورای صنفی و شورای نمایندگان بعد از ظهر امروز دوشنبه 26 خرداد از بخش های بازسازی شده و اقدامات عمرانی انجام شده در ساختمان اصلی دانشکده پزشکی و سالن شهدا بازدید کردند.

در این بازدید دکتر عمیدی با اشاره به محدود بودن فضاهای دانشکده در مقابل خدماتی که به دانشجویان از مقاطع عمومی تا تحصیلات تکمیلی  و تخصصی و فوق تخصصی ارائه می شود، گفت: تشکل ها و نهادهای فرهنگی باید نهایت همکاری و تعامل در رابطه با در اختیار گرفتن فضاها با دانشکده داشته باشند.
 معاون مالی و اداری دانشکده پزشکی خاطر نشان کرد: هدف اصلی همه واحدها، معاونت ها و مجموعه ها در دانشکده، تربیت نیروی پزشک کارآمد است.
وی با اشاره مجدد به محدودیت فضا در سطح دانشکده پزشکی، اظهار کرد: در طول سالیان گذشته به اقتضاء نیازهای موجود دانشکده و شرایط زمانی، کاربری فضاها در سطح دانشکده با تغییراتی که داشته محدودتر شده و بین سایر گروه ها و واحدهای آموزشی و اداری تقسیم شده است، برای مثال بعد از شیوع کرونا و توسعه آموزش در فضای مجازی واحد آموزش مجازی در دانشکده ایجاد شد که به فراخور مسئولیت و فعالیت هایی که انجام می دهد نیازمند فضای فیزیک مستقل است.

در ادامه دکتر پور غریب با تاکید بر تعامل مسالمت آمیز میان تشکل ها و واحدهای صنفی دانشجویی گفت: با توجه به این که در یک محیط دانشگاهی هستیم فضاهای موجود در سطح دانشکده بدون هیچ گونه سوءگیری باید به صورت مسالمت آمیز در اختیار تشکل ها قرار بگیرد.
 در ادامه نمایندگان تشکل ها نسبت به فعالیت ها و نیاز به دراخیتار داشتن فضای فیزیکی صحبت کردند که در نهایت مقرر شد جلسه ای با حضور دکتر پورغریب، دکتر عمیدی، دکترمیری، حجت الاسلام غفاری و دکتر بیگلر در خصوص نحوه واگذاری فضا به تشکل ها تشکیل شود.
گفتنی است طرح جامع بازسازي و نوسازي بافت هاي قديمي و فرسوده دانشکده پزشکي در سال 94 با تصويب هيات رئيسه دانشکده به صورت دستور العمل و کتابچه راهنما چاپ و بخش هاي نيازمند مرمت مشخص و اولويت گذاري شد، که از همان سال به صورت گام به گام قسمت هاي مدنظر مورد بازسازي و نوسازي قرار گرفتند
بازسازی سالن شهدا پس از مرمت سر در اصلي، ساختمان دانشکده پزشکي آغاز شد و با توجه به اين که این ساختمان فاقد سيستم سرمايشي بود، در گام نخست سيستم سرمايشي آن تکميل و در ادامه زيرساخت های ساختمان نظير سيم کشي برق و تلفن و بحث مشکل اينترنت تهویه آن برطرف شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0