امروز : یکشنبه 28 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
2 مرداد 1398

اکران و نقد «شبی که ماه کامل شد» با حضور مسئولین دانشکده پزشکی و جمعی از عوامل فیلم

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
فیلم سینمایی« شبی که ماه کامل شد»برنده 6 سیمرغ بلورین از جشنواره فجر با حضور رئیس و جمعی از مسئولین دانشکده پزشکی و جمعی از عوامل فیلم در تالار ابن سینا اکران و نقد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، به همت گروه سلامت و هنر شبکه جهانی یوسرن و دانشکده پزشکی فیلم سینمایی « شبی که ماه کامل شد» روز گذشته یکم مرداد ماه با حضور دکتر شهریار نفیسی ریاست دانشکده، دکتر نیما رضایی معاون بین الملل و دکتر جواد توکلی معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی در تالار ابن سینا اکران و نقد شد.
نرگس آبیار کارگردان، آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی، امین میری از بازیگران فیلم در این مراسم حضور داشتند، پس از اکران دکتر رضایی با تشکر از عوامل فیلم سوالات حاضران را بیان کرد و عوامل فیلم به سوالات پاسخ دادند. فیلم شبی که ماه کامل شد موفق به دریافت شش سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده بود.
نکته جالب در این مراسم حضور دانشجویان بین الملل بود که یکی از دانشجویان از کشور پاکستان سوالات جالبی را مطرح کرد و به دقت توسط عوامل پاسخ داده شد.
عواید حاصل از بلیط فروشی این فیلم به همراه عواید بازارچه خیریه تابستانه گروه سلامت و هنر که از روز شنبه 29 تیر تا یکم مرداد در سالن اصلی دانشکده پزشکی برپا بود، در حمایت از سلامت روان کودکان بیمار صرف خواهد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0