امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 فروردین 1398

اولین جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی در سال 98 برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
اولین جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی در سال 98، صبح شنبه 24 فروردین در سالن شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در ابتدای جلسه و پس از قرائت قران توسط دکتر توکلی و پیش از بیان دستور جلسه، دکتر دهپور مشاور رئیس دانشکده درخواست کرد که اعضای هیات رئیسه در صورت امکان سالی یکبار و بر حسب موضوع در جلسات شورای گروه های آموزشی دانشگاه شرکت کنند.
در ادامه دکتر کاشانی معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده گزارش گروه ایمنولوژی در پاسخ به بازدید هیات رئیسه که در اواسط پاییز 97 انجام شده بود، ارائه کرد.
همچنین دکتر سیما مدیر دفتر توسعه آموزش پزشکی دانشکده گزارشی از نظام جامع ارزشیابی دروه هیات علمی و فراگیران دانشکده با محوریت سیستم بازخورد چند منبعی در ارزشیابی مبتنی بر توانمندی را ارائه کرد.
در ادامه دکتر رضایی معاون بین الملل و دبیر اجرایی اولین جشن قدر استاد که قرار است در روز 12 اردیبشهت ماه و برای اولین بار در دانشکده پزشکی برگزار شود گزارشی از روند برگزاری مراسم و انتخاب اساتید برگزیده ارائه کرد.
وی گفت: طبق اطلاع رسانی انجام شده دانشجویان در مقاطع مختلف تا روز 12 فروردین فرصت داشتند تا در انتخاب استاد برتر شرکت کنند و با توجه به عدم تمدید این مهلت بیش از 600 دانشجو در این رای گیری شرکت کردند که از این تعداد 350 نفر دانشجوی پزشکی بودند که قریب به 254 نفر از اعضای هیات علمی و اساتید خود را به عنوان کاندیدا انتخاب کردند. اسامی 34 نفر اول که بیشترین رای را آورده اند جهت انتخاب نهایی و رای گیری مجدد منتشر می شود.
گفتنی است مراسم گرامیداشت روز استاد در دانشکده پزشکی روز 5شنبه 12 اردیبشهت ماه از ساعت 10 تا 12 در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0