امروز : چهارشنبه 1 شهریور 1 Rss | صفحه اصلی دانشکده
12 شهریور 1399

اعلام مقررات و ضوابط اخذ واحد زبان به صورت غیر حضوری

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
مقررات و ظوابط اخذ واحد زبان به صورت غیر حضوری اعلام شد و دانشجویان تا پایان شهریور فرصت دارند درخواست خود را ثبت کنند. 
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، طبق اطلاعیه گروه زبان، با توجه به برگزاری کلاس ها بصورت مجازی در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 و رفع مشکل تداخل زمانی ارائه حضوری کلاس های درس زبان انگلیسی دانشجویان با دروس عملی دانشکده ها، بعد از اتمام زمان حذف و اضافه دروس در انتخاب واحد، تغییر کلاس دانشجویان در سامانه سیپاد ، به هیچ صورت امکانپذیر نیست و لیست کلاسی موجود بعنوان مرجع جهت سامانه نوید و آزمون پایان ترم منظور خواهد شد.
با توجه به عدم صدور مجوز شرکت دانشجو در آزمون شفاهی پایان ترم به دلیل تغییر کلاس، عواقب درج غیبت امتحانی درآزمون شفاهی برعهده دانشجو می باشد.80 درصد نمره دانشجو در پایان ترم به آزمون شفاهی تعلق خواهد گرفت و تنها 20درصد نمره دانشجو مربوط به آزمون کتبی خواهد بود.
در ارتباط با دانشجویان ورودی سال های پیشین که دروس زبان را انتخاب واحد و در تمامی جلسات کلاس شرکت نموده اند اما موفق به قبولی در آن درس نشده اند،  به اطلا ع می رساند در نیمسال اول 1400-1399 شرایطی جهت گذراندن دروس بصورت غیرحضوری بر اساس ضوابط ریپلای شده است.
لازم به ذکر است زمان ثبت درخواست دانشجویان از تاریخ دهم شهریورماه تا پایان شهریور1399 است. و درخواستهایی که بعد از این بازه ثبت می شوند فاقد اعتبار و پاسخگویی می باشد. 

 لینک فرم درخواست دانشجویان جهت دروس غیرحضوری


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0