امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
23 اردیبهشت 1398

سه شنبه 7 خرداد98، دوازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دوازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۹۸ در تمامی خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی ، دانشجویان برای عضویت در دوازدهمین دوره شورای صنفی دانشجویان از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۸ فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند. متقاضیان ثبت نام باید یک قطعه عکس، تصویر کارت دانشجویی و کارت ملی خود را به هنگام نام نویسی به همراه داشته باشند.

تابعیت جمهوری اسلامی ایران، التزام به قانون اساسی و ولایت فقیه، دانشجوی شاغل به تحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران، نداشتن بیش از یک ترم مشروطی آموزشی، نداشتن مسئولیت و عضویت در شورای مرکزی تشکلهای دانشجویی، مدت باقیمانده از تحصیل کمتر از 2سال نباشد بی احتساب ترم جاری از شرایط ثبت نام در انتخابات است.

انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران روز سه شنبه ۷ خرداد ۹۸، برای دانشکده‌ها از ساعت ۹ تا ۱۶ در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی هر دانشکده و برای خوابگاه‌ها از ساعت ۱۴ تا ۲۱ در دفتر سرپرستی هر خوابگاه برگزار خواهد شد.

تمام دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه (به غیر از دانشجویان میهمان) با ارائه کارت دانشجویی می‌توانند با رأی خود در انتخابات شرکت کنند.

دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال حاضر دارای ۱۶ واحد شورای صنفی دانشجویی است که ۶۵ نفر از دانشجویان این دانشگاه در این شوراها مشغول به فعالیت هستند

هر دانشجو صرفا مجاز به شرکت در انتخابات یکی از واحد ها دانشکده یا خوابگاه می باشد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0