امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
23 مهر 1398

افتتاح میز خدمت الکترونیک دانشکده پزشکی با حضور رئیس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
گالری عکس
میز خدمت الکترونیک دانشکده پزشکی با حضور دکتر ماشااله ترابی رئیس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه دکترآرش عکاظی معاون آموزش پزشکی عمومی، دکترجواد توکلی معاون دانشجویی فرهنگی و ایمان عروجی رئیس امور اداری دانشکده امروز 23 مهر 98 افتتاح شد.  


به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی در ابتدای این جلسه دکتر ماشاالله ترابی ضمن اشاره به این موضوع که امروز روز به یادماندنی برای سازمان بدون کاغذ است، گفت: با وجود میز خدمت در سازمان، رفت و آمد افراد کمتر در نتجیه آلودگی شهر کمتر خواهد شد همچنین این کار نه تنها کمک به ارباب رجوع و مخاطب است بلکه کمک به خانواده آنهاست که در شهری آرام و تمیزتر با مصرف کمتر کاغذ در نتیجه قطع درختان کمتر، زندگی کنند.
دکتر ترابی پیشرفت این کار را در گرو همکاری تمام همکاران دانست و گفت: همه باید آرمان مشترک داشته باشیم تا بتوانیم این روند کاغذ بازی را حذف کنیم و به پیشرفت این فرآیند کمک کنیم.  
وی در ادامه توضیحی در خصوص نرم افزار میزخدمت داد و بیان داشت: این نرم افزار واسطه بین تمام نرم افزارهای دانشگاه از جمله سیپاد و اتوماسیون و... است که اگر خدماتی در آن نرم افزارها نیست میزخدمت بتواند آن را جبران کند  و مراجعه های حضوری به دانشکده ها می تواند از طریق سامانه های الکترونیک طراحی شده موجود و میز خدمت پاسخ داده شود به نحوی که نیاز به حضور فیزیکی افراد نباشد و این می تواند همزمان سرعت پاسخگویی را بالا ببرد و به ارتقای سطح و کیفیت خدمات هم کمک کند.


رئیس میز خدمت الکترونیک دانشگاه عنوان کرد: ما باید فرم های درخواستی دانشجویان را تهیه و آنها را روی سایت بارگزاری کنیم تا دانشجو بتواند آنها را دریافت و از طریق میز خدمت ارسال کند و همچنین برای روز ثبت نام دانشجویان ورودی جدید نیز باید برنامه منظمی داشته باشیم که دانشجویان در این روز انرژی خوبی دریافت کنند و خاطره ی به یاد ماندنی داشته باشند.
سپس دکتر توکلی و دکتر عکاظی ضمن تشکر از دکتر ترابی، راهکارهای خود را برای پیشرفت برنامه گفتند.
در پایان جلسه میز خدمت الکترونیک دانشکده در طبقه دوم ساختمان شماره یک به طور رسمی افتتاح شد. 

خبر:عالیه عطایی
عکس : نیرومند رومیانی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0