امروز : سه شنبه 30 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
26 فروردین 1397

چهارمین جلسه انتقال تجربیات پژوهشگران مرکز پژوهش های علمی دانشجویان برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلساتی با موضوع انتقال تجربیات پژوهشگران این مرکز با دانشجویان علاقه مند به پژوهش در زمینه های مختلف را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، جلسه چهارم از سلسله جلسات انتقال تجربیات پژوهشگران مرکز پژوهش های علمی دانشجویان روز سه شنبه 28 فروردین ماه 97 از ساعت 17 تا 19 در آمفی تئاتر مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه به نشانی بلوار کشاورز، خیابان وصال، تقاطع خیابان ایتالیا، پلاک 56 برگزار خواهد شد.
این جلسات با هدف آشنایی دانشجویان جدیدالورود و یا کسانی که می خواهند پا در عرصه پژوهش و مقالات علمی بگذارند، برنامه ریزی شده و در جلسه چهارم فرزانه رحمانی (برگزیده بخش آموزشی دومین و بخش پژوهشی چهارمین دوره جشنواره دانشجویی ابن سینا در سال های 1394 و 1396) و مانی بیگی از پژوهشگران مرکز پژوهش های علمی دانشجویان حضور داشته و هر کدام به مدت 23 دقیقه آماده پاسخگویی، راهنمایی و انتقال تجربیات به شرکت کنندگان هستند.
علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به مرکز پژوهش های علمی دانشجویان به آدرس فوق مراجعه و ظرفیت ثبت نام هم محدود اعلام شده است.
توضیح اینکه، قرار است این جلسات در زمینه های مختلف علمی و با حضور دانشجویان پژوهشگر موفق به طور مستمر برگزار و زمان و مکان آن به اطلاع همگان خواهد رسید.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0