امروز : سه شنبه 26 شهریور 1398 Rss | صفحه اصلی دانشکده
11 اردیبهشت 1398

اعلام اسامی نامزدهای بخش های آموزشی، پژوهشی و بخش ویژه نخستین جشنواره قدر استاد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

اسامی نامزدهای بخش پژوهش بالینی و علوم پایه، آموزش پزشکی عمومی و تخصصی، بخش ویژه استاد پیشکسوت و جوان نخستین جشنواره قدر استاد منتشر شد، برگزیدگان نهایی فردا و در روز جشن معرفی می شود.
 به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، اولین جشنواره« قدر استاد» با تقدیر از 10 استاد برگزیده در بخش های آموزشی، پژوهشی و بخش ویژه و معرفی اساتید منتخب دانشکده پزشکی  در تالار ابن سینا برگزار می شود.
در آخرین جلسه کمیته داوران اولین جشن قدر استاد، اعضای کمیته داوران با اعلام آرا و نظرات فراگیران و بررسی ارزیابی سالانه اساتید در ۵ سال اخیر اساتید منتخب و۱۰ برگزیده اولین جشن قدر استاد را انتخاب کردند اسامی افراد برگزیده تا روز جشن محرمانه خواهد ماند.
 لوح تقدیر، مدال و تندیس جشنواره که منقش به آرم قدیم دانشکده پزشکی است به اساتید برگزیده اهدا خواهد شد، همچنین قرار است از اساتید منتخب نیز در روز جشنواره تقدیر شود.
 در بخش برگزیده پژوهشی قرار است دو نفر از اساتید در بخش بالینی و پایه معرفی شوند که انتخاب بر اساس آرا فراگیران، منتور و راهنمای پژوهشی بودن اساتید و تعداد مقالات ،Hایندکس و استناد مقالات،علم سنجی صورت گرفته است.
اسامی اساتید کاندید به شرح ذیل است: 

«نامزدهای بخش پژوهشی بالینی»
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر علیرضا استقامتی، گروه آموزشی داخلی
- استاد ارجمند، سرکار خانم دکتر هاله اشرف طالش، گروه آموزشی قلب و عروق
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر علیرضا براتلو، گروه آموزشی طب اورژانس
- استاد ارجمند، سرکار خانم دکتر مریم دانش پژوه، گروه آموزشی پوست
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر وحید ضیائی، گروه آموزشی اطفال

«نامزدهای بخش پژوهشی علوم پایه»
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمد ایمان عینی، گروه آموزشی میکروب شناسی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر غلامرضا حسن زاده، گروه آموزشی آناتومی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر احسان شریف پاقعله، گروه آموزشی ایمونولوژی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمد مهدی فیض آبادی، گروه آموزشی میکروب شناسی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر فرشید نوربخش، گروه آموزشی ایمونولوژی

«نامزدهای بخش آموزشی تخصصی و فوق تخصصی»
- استاد ارجمند، سرکار خانم دکتر اشرف آل یاسین، گروه آموزشی زنان و زایمان
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر همایون امینی، گروه آموزشی روانپزشکی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر کامران بلیغی، گروه آموزشی پوست
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر رضا شریعت محرری، گروه آموزشی بیهوشی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر حسین علیمددی، گروه آموزشی اطفال
- استاد ارجمند، سرکار خانم دکتر فرشته غیاثوند، گروه آموزشی عفونی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمد علی کاظمی، گروه آموزشی رادیولوژی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر بابک گرایلی، گروه آموزشی قلب و عروق
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر آرش میرمحمدصادقی، گروه آموزشی چشم پزشکی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر سیاوش ناصری مقدم، گروه آموزشی داخلی

«نامزدهای بخش آموزشی پزشکی عمومی»
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر هادی احمدی آملی، گروه آموزشی جراحی عمومی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر عرفان امینی، گروه آموزشی اورولوژی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر رضا تسلیمی، گروه آموزشی داخلی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر مهرداد حسیبی، گروه آموزشی عفونی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر اکبر سلطانی، گروه آموزشی داخلی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر البرز شرافتی، گروه آموزشی قلب و عروق
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر مجتبی صداقت سیاهکل، گروه آموزشی پزشکی اجتماعی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر آرش صفایی، گروه آموزشی طب اورژانس
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر سعید رضا مهرپور، گروه آموزشی ارتوپدی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمد رضا نیکوبخت،گروه آموزشی اورولوژی

اساتید کاندید استاد برگزیده بخش آموزشی علوم پایه
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر مهدی امینیان، گروه آموزشی بیوشیمی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر غلامرضا حسن زاده، گروه آموزشی آناتومی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر حسین قدیری هروانی، گروه آموزشی فیزیک پزشکی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمود قاضی خوانساری، گروه آموزشی فارماکولوژی
-استاد ارجمند، جناب آقای دکتر فرشید نوربخش، گروه آموزشی ایمونولوژی

 «نامزدهای بخش ویژه: استاد پیشکسوت»
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر ناصر ابراهیمی دریانی، گروه آموزشی داخلی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر عباس امیرجمشیدی، گروه آموزشی جراحی اعصاب
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمدتقی خورسندی آشتیانی، گروه آموزشی گوش و حلق و بینی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر محمد نقی طهماسبی، گروه آموزشی ارتوپدی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر منصور ملائیان، گروه آموزشی جراحی

 «نامزدهای بخش ویژه: استاد جوان»
- استاد ارجمند، سرکار خانم دکتر هاله اشرف طالش
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر عرفان امینی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر اسماعیل ریاحی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر البرز شرافتی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر بابک گرایلی

اساتید کاندید استاد برگزیده بخش ویژه منتخب هیئت داوران
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر رضا شروین بدو، گروه آموزشی اطفال
- استاد ارجمند، سرکار خانم دکتر مریم دانش پژوه، گروه آموزشی پوست
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر آذرخش مکری، گروه آموزشی روانپزشکی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر عظیم میرزازاده، گروه آموزشی داخلی
- استاد ارجمند، جناب آقای دکتر فرشید نوربخش، گروه آموزشی ایمونولوژی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0