امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
20 تیر 1398

با حضور 1700 داوطلب، آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی برگزار شد/ انتشار کلید آزمون ساعت 16 امروز

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

سی‌و هشتمین دوره آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی پزشکی، صبح امروز پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۹۸ و با حضور قریب به 1700 دستیار از گروه های آموزشی بالینی در دانشکده پزشکی برگزار شد، کلید اولیه آزمون ساعت 16 امروز بر روی سایت آزمون قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، سی‌وهشتمین دوره آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی، پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۹۸ راس ساعت ۹ صبح در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران همزمان با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی که به تربیت دستیاراشتغال دارند و دارای مجوز برگزاری آزمون ارتقاء گواهینامه از دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی هستند، برگزار شد و دستیاران هر رشته در قالب دفترچه به 150 سوال پاسخ دادند.
در این دوره از آزمون نزدیک به 1700 نفر از دستیاران گروه های آموزشی بالینی شرکت داشتند، با توجه به مصوبه شورای آموزش پزشکی و تخصصی شرط قبولی در آزمون گواهینامه تخصصی دستیاران رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی کسب حد نصاب قبولی نمرات آزمون‌های ارزیابی درون بخشی و کتبی است.
طبق اعلام معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی، کلید اولیه آزمون ساعت 16 امروز 20 تیرماه بر روی
سامانه آزمون دانشکده پزشکی به نشانی azmoon.tums.ac.ir قرار خواهد گرفت و  دستیاران با وارد کردن کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور میتوانند کلید اولیه را مشاهده کنند.دستیاران میتوانند تا 24 ساعت پس از اعلام کلید اولیه از طریق همین سامانه نسبت به ثبت اعتراضات خود اقدام کنند، اعتراضات در روز دوشنبه 24 تیرماه رسیدگی و نتایج اعلام خواهد شد.
نتایج اولیه آزمون پایان تیرماه و نتایج نهایی آخر شهریور ماه از طریق سامانه آزمون دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.
با توجه به مصوبه شورای آموزش پزشکی و تخصصی شرط قبولی در آزمون گواهینامه تخصصی دستیاران رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی کسب حد نصاب قبولی نمرات آزمون‌های ارزیابی درون بخشی و کتبی است. آزمون ارتقاء شامل دو بخش ارزیابی درون بخشی با ۱۵۰ نمره از سوی گروه‌های آموزشی که دستیار در آن مشغول به تحصیل است و آزمون کتبی با ۱۵۰ نمره می‌شود. آزمون‌های کتبی شامل دو بخش آزمون‌های کتبی دوره‌ای «با ۶۰ نمره از ۱۵۰ نمره» و آزمون کتبی سالیانه «با ۹۰ نمره از ۱۵۰ نمره» هستند. مجموع نمرات ارتقاء هر سال برابر ۳۰۰ است.
توضیح این که دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی به همراه دکتر بابک ساعدی معاون آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی و دکتر سید جواد سیدحسینی مسئول برگزاری آزمون از روند برگزاری سی و هشتمین دوره آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید کردند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0