امروز : یکشنبه 28 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
17 مهر 1397

ارائه تسهیلات سفر به اربعین برای دانشجویان علوم پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از خبرگزاری مهر، معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، امیر للـه‌گانی درباره ارائه تسهیلات سفر اربعین به دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تصمیم دارد جهت راحتی بیشتر سفر اربعین برای دانشجویان علوم پزشکی، به حدود ۲ هزار متقاضی حضور در پیاده روی اربعین مبلغ ۷۰۰ هزار تومان تسهیلات سفر ارائه کند.

وی با تاکید بر این که از معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی خواسته شده است نهایت همکاری را با دانشجویان متقاضی سفر به پیاده روی اربعین فراهم کنند، گفت: دانشجویان از ۱۵ مهر ماه می‌توانند جهت دریافت کمک هزینه سفر اربعین، به سایت صندوق رفاه وزارت بهداشت مراجعه کنند.

مدیر کل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، تاکید کرد: ستاد اربعین دانشگاه‌ها که متشکل از وزارت بهداشت ، وزارت علوم، بسیج دانشجویی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و سایر موسسات آموزش عالی است؛ تلاش‌های زیادی انجام داده است تا حضور دانشجویان در پیاده روی اربعین در سال جاری تسهیل شود.

للـه‌گانی تاکید کرد: به منظور تسهیل در اعزام دانشگاهیان به مراسم پیاده روی اربعین و همچنین دریافت مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول؛ سامانه https://www.sagha-noor.ir راه اندازی شده است که دانشجویان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، درخواست خود را برای وثیقه سه میلیون تومانی ثبت کنند.

عضو ستاد اربعین دانشگاهیان، اظهار داشت: پس از ثبت درخواست، کدی در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد که با ثبت این کد در سامانه نظام وظیفه، مجوز خروج برای متقاضیان صادر خواهد شد.

وی تاکید کرد: تاکید ستاد اربعین دانشگاهیان بر اعزام به صورت کاروانی است و بر این اساس متقاضیان دانشگاهی که مایل به اعزام کاروانی هستند می‌توانند در سامانه https://www.sagha-noor.ir درخواست خود را ثبت کنند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0