امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
10 تیر 1397

بازدید معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراسموس هلند از دانشکده پزشکی، گروه های آموزشی و بیمارستان های تابعه

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراسموس هلند پروفسور جان لیندرت نوون (Dr. Jan Leendert Nouwen) از دانشکده پزشکی و گروه­­های آموزشی و بیمارستان­­های تابعه بازدید کرد.
به گزارش معاونت بین­­ الملل دانشکده پزشکی، پروفسور جان لیندرت نوون (Dr. Jan Leendert Nouwen) و دکتر توکامه محمودی استاد مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس به همراهی دکتر حمیدیه رئیس بخش پیوند سلولهای بنیادی بیمارستان مرکز طبی کودکان از دانشکده پزشکی و گروه­­های آموزشی و بیمارستان­­های تابعه آن بازدید کرد.
 دکتر نوون در ابتدای روز چهارشنبه مورخ 6 تیر ماه 97 از تجهیزات و امکانات بیمارستان شریعتی و مرکز تحقیقات گوارش و کبد بازدید کرد. در این بازدید دکتر عظیم عراقی، دکتر فاتحی و دکتر مرات معاونین بین الملل، آموزشی و پژوهشی
بیمارستان شریعتی به استقبال مهمانان آمدند و در مرکز تحقیقات گوارش و کبد دکتر ملک زاده ریاست مرکز، میزبان مهمانان بود. سپس دکتر نوون از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و مرکز تحقیقات ایدز به همراهی دکتر محرز رئیس این مرکز بازدید کرد. در این نشست روسای مراکز تحقیقاتی درخصوص هدف و عملکرد هر بخش و همچنین تعداد دانشجویان بین ­­الملل و موضوعات تحقیقاتی آن­ها توضیح دادند و از مهمانان جهت آغاز همکاری­های بین ­المللی دعوت کردند.
در پایان دکتر رضایی معاون بین الملل دانشکده ضمن همراهی مهمانان در مرکز طبی کودکان و پذیرایی از مهمان خارجی و همراهان در مورد رویکردها و چگونگی همکاری­­های بین­­ المللی از جمله تبادل دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تهران توضیح داد و از نقطه نظرات معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی اراسموس هلند پرسید. پروفسور جان لیندرت نوون (Dr. Jan Leendert Nouwen) از استقبال و میزبانی مراکز دانشگاه علوم پزشکی تهران ابراز خرسندی کرد و دانشگاه علوم پزشکی اراسموس هلند را آماده آغاز همکاری­­های بین­­ المللی مشترک از جمله تبادل استاد و دانشجو در مقاطع پزشکی عمومی، تخصص وPHD اعلام کرد. در این نشست نمایندگان دو دانشگاه از علایق و تمایلات خود جهت آغاز همکاری­های بین­­ المللی مشترک بطور مفصل مذاکره کردند و مقرر شد قبل از شروع همکاری پیش ­­نویسی از برنامه ­­های مشترک تهیه نمایند. در پایان این دیدار دکتر رضایی هدایایی نفیس به رسم یادبود به مهمانان تقدیم کرد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0