امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
25 اسفند 1397

طبق مصوبه آخرین جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی در سال 97: دوازدهم اردیبهشت امسال جشن قدر استاد در دانشکده پزشکی برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

گالری تصاویر

آخرین جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی با تصویب برگزاری مراسم تقدیر از اساتید با عنوان قدر استاد در روز دوازدهم اردیبهشت امسال، صبح امروز 25 اسفند در سالن شورای دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در ابتدای جلسه صبح امروز دکتر نفیسی با تبریک سال نو، از پرداخت کارانه به کارکنان دانشکده از محل درآمد های اختصاصی دانشکده خبر داد.

در ادامه دکتر عمیدی گزارش کوتاهی از درآمد زایی دانشکده در سال 97 ارائه داد و گفت: همچنین قرار است در راستای حمایت از کارمندان و طبق رایزنی های انجام شده با وزارت جهاد کشاورزی، گوشت گرم گوسفندی با قیمت تعاونی بین همکاران توزیع شود.

در ادامه دکتر  پاسالار رئیس مرکز پژوهش های دانشجویی دانشگاه گزارشی از سفر دانشجویان مرکز پژوهش ها از مرکز خیریه درمان سرطان مهرانه در استان زنجان ارائه داد.

دکتر عکاظی معاون آموزش پزشکی عمومی نیز گزارشی از برگزاری دوازدهمین دوره آزمون لیسانس به پزشکی ارائه داد و گفت: این آزمون با 270 داوطلب برگزار و نتایج اولیه آزمون اعلام شد که مرحله دوم آزمون، مصاحبه در 6 ایستگاه عملی 21 خرداد ماه 98 در اسکیل لب دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.

در ادامه دکتر رضایی معاون امور بین الملل دانشکده پزشکی، گزارشی از برگزاری اولین مراسم تقدیر از اساتید دانشکده پزشکی با عنوان قدر استاد در روز دوازدهم اردیبهشت98 ارائه داد و گفت: در این مراسم از 10 استاد دانشکده پزشکی در بخش های آموزش، پژوهش و بخش ویژه  تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر دانشجویان از مرحله اول و فراخوان انتخاب استاد برگزیده گفت: نظرسنجی از فراگیران در قالب فرم ارسال شده در شبکه مجازی، برگزاری جلسه با نمایندگان دانشجویان، بررسی امتیازات سالانه اساتید، برگزاری جلسه با مدیران گروه های آموزشی و معاونین آموزشی بیمارستان ها، بررسی نتیجه این جلسات و آرای فراگیران توسط هیات داوران از جمله مراحل انتخاب استاد برگزیده است.

دبیر اجرایی جشنواره قدر استاد با بیان این که در این جشنواره اساتید کاندیدا به عنوان افرادی که در فاز اول توسط فراگیران پیشنهاد می شوند، اساتید منتخب به عنوان اساتیدی که بیشترین آراء را در بخش نظر سنجی از گروه های آموزشی و معاونین آموزشی بیمارستان ها کسب کرده اند  و اساتید برگزیده که پس از بررسی آرای فراگیران و نتیجه جلسات مدیران گروه ها و معاونین آموزشی و نظر نهایی هیات داوران معرفی و اعلام خواهند شد.

دکتر رضایی با بیان این که اسامی نهایی اساتید برگزیده تا روز جشنواره مخفی خواهد ماند خاطر نشان کرد: لوح تقدیر، مدال و تندیس جشنواره که منقش به آرم قدیم دانشکده پزشکی است به اساتید برگزیده اهدا خواهد شد، همچنین قرار است از اساتید منتخب نیز در روز جشنواره تقدیر شود.

در ادامه جلسه هیات رئیسه دکتر نبوی زاده گزارشی از بررسی روند فرایندهای جاری و برنامه های آتی دفتر راهنمای تحصیلی ارائه داد و گفت: در این دفتر کمیته آموزشی به دبیری دکتر جبل عاملی، پژوهشی به دبیری دکتر نکونام، روانشناختی به دبیری دکتر حامدی و فرهنگی و رفاهی به دبیری حجت الاسلام دکتر متوسل آرانی تشکیل شده است.

وی ادامه داد: عمده فعالیت ما در این کمیته ها و دفتر راهنمای تحصیلی کمک به دانشجویان در جهت حل و رفع مشکلاتشان از طریق کمیته های تشکیل شده و هدایت آنها به مراجع ذیصلاح و موجود در دانشگاه  است.

دکتر نبوی زاده از راه اندازی دفتر هدایت تحصیلی ویژه گروه های بالینی خبر داد و گفت: دانشجویان پزشکی عمدتا بعد از ورود به مقطع کارآموزی بویژه در بیمارستان های تک تخصصی با مشکل مواجه می شوند چرا که اولویت این بیمارستان ها عمدتا آموزش دستیار و فلوشیپ است.

گفتنی است عکس یادگاری اعضای هیات رئیسه حسن ختام آخرین جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی در سال 97 بود.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0